Hakkımızda

kredifx.com 2017 yılının başında Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların hizmetlerini, reklam ve kampanyalarını tanıtım amacıyla ve yeni müşteriler için yardım ve rehberlik yapmak amacıyla kurulmuştur.

Web sitemiz sizlere bankacılık işlemleri ile ilgili güncel bilgiler sunmaktadır. Bankalar ile kuracağınız mevduat ve kredi ilişkilerinde gerek duyacağınız bilgi ve belgeleri bulabilirsiniz. Sitemizde tüm içerik ya bireysel tecrübelerde veya ilgili bankanın resmi sitesinde ki açıklamalardan alınmıştır ve kesinlikle güvenlidir.

Sitemizi takip ederek ; İnternet bankacılığı kullanımı ile ilgili sorularınızın, bankaların çalışma saatlerini , havale ve eft saatlerini, bankaların swift kodları , Kredili mevduat , vadesiz mevduat hesapları gibi hesap türlerini, havale eft işlem ücretlerini, havale eft ücreti almayan bankaları ve bankaların sunduğu diğer tüm bankacılık hizmetleri ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca birden çok bankanın kredi kartlarını incelemelerini bulabileceğiniz sitemizde, kendinize en uygun kredi kartını bulabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapılabilecek bankacılık işlemlerini nasıl yapabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Kredi ve Kredi kartına internet üzerinden nasıl başvuruda bulunabileceğinizden tutun aklınıza gelebilecek banka ve bankacılık ile ilgili tüm işlemlerin nasıl yapabileceğini ve püf noktalarını www.kredifx.com ‘da bulabilirsiniz.

Ayrıca makalemizi okuduğunuzda aklınıza takılan tüm sorularınızı makalemizin altında yorum alanında sorabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.