Yapı Kredi Cüzdan Nedir?

Ülkemizde en fazla kullanılan kredi kartı olan Yapı Kredi Bankası World kartı ile ilgili tüm bilgilerinizi Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla cebinizde. Sadece kredi kart işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulama sayesinde alışverişlerinizi post cihazlarını yerine mobil post işlemi sayesinde kısa sürede gerçekleştirebileceksiniz. Yapı Kredi Cüzdan nedir? Yazımızda Yapı Kredi Bankasının yeni uygulaması hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.
Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasıyla Yapılabilecek Hizmetler Nelerdir?
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması cep telefonlarına indirilen bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Yapı Kredi World kartınızın bakiyesi, dönem borçları, geçmiş ödemelerinizi, kart limiti, taksitli alışverişlerinize kadar geniş bir bilgiye sahip olacaksınız. Yine Yapı Kredi Cüzdan uygulaması sayesinde kredi kart borçlarınızı ödeyebilir, kartınızla EFT işlemleri yapabilir, World’e özel kampanyalar, artı taksit kampanyalarını öğrenebilir, kredi kart limit artırma ve düşürme talebinde bulunabilir, nakit ve taksitli nakit avans fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca geçmiş kredi kart borçlarınızı ve yapmış olduğunuz ödemeleri e-posta adresine gönderilme talebinde bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Nereden Ve Nasıl İndirilecek?

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını iPhone ya da Android uyumlu cep telefonlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı Google Play, IOS marketlerinden veya Yapı Kredi Bankasının bu adresinden indirebilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasının Cep Telefonlarına Kurulumu

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra müşteri numaranız, kredi kart numaranız ve kart şifrenizi girdikten sonra cep telefonuna gönderilecek doğrulama kodunu girdikten sonra sistem sizden bir şifre belirlemenizi isteyecektir. Bu şifre Yapı Kredi Cüzdan uygulaması için sürekli kullanacağınız bir şifre olacaktır. Şifre belirlemeden sonra uygulama kullanıma hazır olacaktır.

Mobil Sanal Uygulaması

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla alışverişlerinizi mobil sanal cihazlarda da yapabileceksiniz. Bunun için kredi kartlarınızı mobil ödemelere açık olması gerekir. World kredi kartınızın mobil ödeme hizmetine açabilmeniz için Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığına başvurabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzun NFC özelliğini aktif hale getirmeniz gerekir. Mobil sanal ile alışveriş için belirlenen sınır ise 50 lira ve altı harcamalardır. 50 lira ve üstü harcamalarınızda kartınızı post cihazından geçirtip şifre girmeniz gerecektir.

Bir önceki finans/ekonomi yazımız olan Banka Kiralık Kasa Nedir ve Ne İşe Yarar? başlıklı finans makalemizde banka kiralık kasa nedir, banka kiralık kasa ücretleri ve banka kiralık kasa ziyaret ücretleri hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*