Kredi Kartı Kampanyalarını Nasıl Takip Edebilirim ?

Bankalar, kredi kartlarının daha fazla kullanılması ve kredi kart sayılarını artırmak için değişik kampanyalar düzenlemektedir. Bedava para, taksit atlatma, peşin fiyatına taksit, anlaşmalı firmalardan yapılan harcamalarda belli indirimler gibi kredi kart kampanyaları düzenlemektedir. Ancak banka sayısının fazla olması ve bir bankanın değişik isimler adı altında birden fazla kredi kartlarına sahip olmasıyla bankaların kredi kartlarına düzenledikleri kampanyaları takip etmek zorlaşmaktadır. Kredi Kartı Kampanyalarını Nasıl Takip Edebilirim ? Yazımızda en kolay yolla kredi kart kampanyalarının nasıl takip edileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Kullanılan Kredi Kartının Web Adresinden Kampanyalar Hakkında Bilgi Sahibi Olabilirsiniz

Bankaların kredi kart kampanyalarından haberdar olmanın en kolay yolu bankaların internet siteleridir. Hangi bankanın kredi kartının kullanıyorsanız o  bankanın internet sitesine girip, kredi kart bölümünden bankanın güncel kampanyaları takip edilebilir. Diyelim ki Bonus kart kullanıcısınız. Yapmanız gereken kısa yoldan bonus.com adresinden Bonus kartın tüm kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cep Telefonuna ve E-Mail Adresine Kampanya Haberlerinin Gönderilmesini İsteyebilirsiniz

Diyelim farklı bankalara ait kredi kartları kullanıyorsunuz ve kampanyaları takip etmek istiyorsunuz. Bankaların web sitelerine tek tek girip kampanya bilgilerini aramak zahmetli olacaktır. Bunun yerine kampanyalarını öğrenmek istediğiniz kredi kartının web sitesine giriş yaparak ”Kampanyalardan Haberdar Olun” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Böylece hangi kredi kartının kampanyalarını takip etmek istiyorsanız, sistem kayıtlı cep telefonunuza veya kayıtlı e-mail adresinize o kredi kartının güncel kampanya haberlerini gönderecektir. Böylece farklı bankalara ait kullanılan kredi kartlarının tüm kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Telefon Bankacılığı Yoluyla da Kredi Kart Kampanyalarını Öğrenebilirsiniz

Kredi kart kampanyalarından haberdar olmanın diğer yolu ise telefon bankacılığıdır. Yine kredi kartını kullandığınız bankanın telefon bankacılığı arayarak Kampanyalar seçeneğini seçerek güncel kampanyaları öğrenebilir veya müşteri temsilcisiyle görüşerek kredi kartlarının kampanya bilgilerini cep telefonunuza veya E-Mail adresinize göndermenizi talep edebilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki finans/ekonomi yazımız olan Gelir belgesiz kredi veren bankalar başlıklı finans makalemizde gelir belgesiz kredi, gelir belgesiz kredi alınabilir mi ve ipotekli kredi nasıl kullanılır hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*