anında kredi başvurusu 2

Anında Kredi Başvurusu Yapın Bayramda Nakitsiz Kalmayın

Anında Kredi Başvurusu ile Işık Hızında Kredi

Anında kredi başvurusu, cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan şubeye gitmeden sadece tek tıkla istediğiniz miktarı ve vade sayısını girerek gerçekleştirebileceğiniz kredi başvurusudur. Bu sayede bankalarda halihazırda bulunan bilgileriniz kontrol edilir, findeks kredi notunuzun güncel değeri hesaba katılır ve kredi başvurunuz sanal ortamda değerlendirilip en kısa sürede hesabınıza aktarılır. İnternet ortamının hızıyla şubeye gitmeden, sıra beklemeden, sigorta vs. gibi ek masraflar olmadan kredinizi hesabınıza alabilirsiniz.

Birçok banka artık anında kredi başvurusuna yanıt verebilmektedir. Her türlü işlemi yapabildiğimiz akıllı telefon uygulamalarıyla kredi de çekebiliyoruz. Burada önemli olan en uygun faizle en az masrafı isteyen bankayla çalışmaktır. 30bin TL’ye kadar 48 aya varan vadelerle ödeyebileceğiniz anında kredi ürününüzü günlerce beklemeye gerek kalmayacak. Aşağıda bu hizmeti veren bankaları sıralayacağız.

anında cepte kredi

Anında Kredi Başvurusu Alan Bankalar Hangileri?

İş Bankası

İş Bankası, 48 aya kadar vadeyle 25.000 TL’ye kadar nakit kredinize 7 gün 24 saat başvurma imkanı tanıyor. %1,29 faizle şubeye gitmeden, sıra beklemeden, günlerce kredim çıkacak mı telaşına kapılmadan internet üzerinden başvurunuzu yapıyorsunuz ve krediniz hesabınızda… Banka cepten anında kredi için 50 TL ile 200 TL arasında işlem ücreti alabiliyor ve kredinizin ilk ödemesi 30 gün sonra olacak şekilde belirleniyor.

Aktifbank

Aktifbank, daha fazla pazar payına ulaşmayı hedefleyen bir banka ve düşük kredi notuyla da kredi verebileceğini taahhüt ediyor. 30bin TL’ye kadar 48 ay vade imkanı sunan bankadan %2,29 faizle kredi edinebiliyorsunuz. Aktifbank online kredi almanız halinde size ücretsiz bir banka kartı gönderiyor ve ödemelerinizi bu banka kartıyla rahatça sağlayabiliyorsunuz. PTT’lerden de ödeme yapabilmenin yanısıra, Akbank ve Vakıfbank atmlerinden de rahatça ödeme yapabilirsiniz.

Akbank

Akbank, ‘yattığın yerden kredi’ sloganıyla hesabınıza 5 dakikada yatan krediyi sunuyor. İhtiyacınız olduğu anda cep telefonunuzdan başvurunuzu yapıyorsunuz ve %1.45 oranlı krediniz 48 aya kadar vadeyle hesabınızda. Sadece 50 TL kredi tahsis ücreti ödeyeceğiniz kredide sayfalarca sözleşme imzalamanıza veya belge toplamanıza gerek yok.

TEB

Türk Ekonomi Bankası da anında ihtiyaç kredisine başvurabileceğiniz bir diğer banka. En fazla 12.500 TL krediye 48 aya varan vadelerle sahip olabileceğiniz kredinin ismi Pratik Kredi. Yine cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan bu mobil krediye sahip olabilirsiniz. 25 TL kredi tahsis masrafı ödeyeceğiniz krediye %1,59 faiz oranından geri ödeme yapacaksınız.

Odeabank

Odeabank, ülkemizde faaliyet göstermeye başlamış yeni bankalardan ve bu sebeple yeni müşteri kazanmaya çalışıyor. Her türlü teknolojiyi müşterilerine sunmayı hedefleyen bankadan anında kredi başvurusu yapmanız da mümkün. 10bin TL’ye kadar 3 ile 48 ay arasında vade seçeneği sunan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Ödemelerinizi de Odeabank şubeleri veya PTT Bank şubelerinden yapabileceksiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası 25.000 TL üst limitli kredilerini %1,44 oranla sunmakta ve 10 dakikada krediniz hesabınıza yatmaktadır. Bu hızlı kredi için 125 TL masraf alan bankaya hemen başvurunuzu gerçekleştirip bayram ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi de tüm Türkiye’de yaygın olarak bulunan Garanti şubeleri ve atmlerinden yapabilirsiniz.

ING Bank

ING Bank, 25.000 TL’ye kadar %1,09 ile %1,59 arasında faizlerle anında ihtiyaç kredisi verebiliyor. 5 dakikada onaylanan krediniz için basit bir başvuru yapıyorsunuz ve istediğiniz vadede istediğiniz miktar hesabınıza aktarılıyor.

Vakıfbank

Vakıfbank, diğer bankalardan farklı olarak maaşını Vakıfbank üzerinden alan kamu çalışanlarına bu hizmeti sağlayabiliyor. Özel sektör çalışanları da son 6 aydır Vakıfbank üzerinden maaş alıyorsa bu krediden yararlanabiliyor. Haftasonları ve resmi tatiller dahil tüm günlerde online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. %1,29 faiz oranlıyla 48 aya varan vadelerde seçiminizi online olarak yapın ve paranız hesabınıza yatsın.

Bank Pozitif

Bank Pozitif, 50.000 TL’ye varan üst limitle size kredi sağlayabiliyor ve bu işlem sadece 4 dakikada tamamlanıyor. %1,49 faizle edineceğiniz paranızı geri öderken Denizbank ve PTT şubelerini kullanabileceksiniz. Bankanın sizden bu işlem için dosya masrafı ve sigorta da almayacak olması gerçekten çok önemli. Anında cepte kredi teknolojinin hızıyla

Yapı Kredi

Yapı Kredi, size en az 1.000 en fazla 10.000 TL tutarında 48 aya varan vadelerle anında kredi imkanı veriyor. Hatta sürekli Yapı Kredi bankasıyla çalışıyorsanız 75.000 TL’ye kadar hızlı kredi almanız mümkün. %1,39 faiz oranıyla aynı gün içerisinde işlemleriniz tamamlanıp size sms ile bildiriliyor. Bundan sonra hesabınızdaki paranızı nakit olarak kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank

QNB Finansbank, hazır kredi ürünüyle %1,84 faiz oranıyla 48 aya kadar hızlı kredi başvurusu alabiliyor. Yaygın şube ve atm ağıyla ödemelerinizi de kolaylıkla yapabilecek olmanız gayet mantıklı. Bankayla uzun vadeli çalışacaksanız da sizin için özel olarak belirlenecek kredi limitinden faydalanabilirsiniz. Böylece sizin için hazırlanan daha üst limitlerdeki kredilerinize her ihtiyacınız olduğunda anında ulaşabilirsiniz. Cepten ihtiyaç kredi başvurusu yaparak hem zamandan hem masraflardan tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Bir önceki finans/ekonomi yazımız olan Ziraat Bankasının Çiftçilere 0 Faiz İle Kredi Kararı Resmi Gazete ‘de başlıklı finans makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*